Blogas

Jei planuojate skirti dieną ar jos dalį apsipirkimui ir savo spintos atnaujinimui, svarbu tam iš anksto pasiruošti, taip nesusigadinsite nuotaikos ir apsipirkimas bus vienas malonumas:

 

1. Nesivilkite sunkiai nusirengiamų drabužių – kuo mažiau sagų, užsegimų, raištelių, tuo paprastesnis matavimosi procesas.
2. Tinkamas apatinis trikotažas – gerai priglundantis, neišryškinantis trūkumų. Nenuvertinkite jo, nes tai labai svarbi sėkmingo apsipirkimo dalis, juk dažnai nuotaika sugenda būtent matavimosi kabinoje.
3. Batai – būtinai patogūs ir kuo lengviau nusiaunami. Neapsunkinkite savęs – jei ieškote rūbų prie batelių aukštesniu kulnu – įsimeskite juos į rankinę ar pirkinių krepšelį.
4. Rankinė per petį pats tinkamiausias pasirinkimas, nes turėsite laisvas rankas.
5. Besiruošdamos į parduotuves nesirenkite suknele, geriau dvi atskiros dalys.
6. Kuo mažiau makiažo – tuo geriau, juk nenorėtumėte pati nusipirkti rūbo ištepto pudra?
7. Kaip ir su makiažu – kuo mažiau papuošalų, tuo geriau. Papuošalai gali ne tik pasimesti matuojantis, bet ir sugadinti matuojamus rūbus.
Sėkmingo ir malonaus apsipirkimo Jums linki boutique “Emocija” komanda!

Ateinantis ruduo pasitinka mus kviesdamas atskleisti savo laukinę pusę.

 

Šį sezoną drąsiausios gali rengtis gyvūnų raštais nuo galvos iki kojų: raštuotomis suknelėmis, paltais, kostiumais. Saugesnis variantas elegancijos ir subtilumo ieškančioms – pagyvinti garderobą viena, kita detale: bateliais, rankine, šilko skara.

Šilko skaros iš Boutique “Emocija” 2018/19 kolekcijos.

 

Apsilankykite mūsų salone ir pasikvieskite rudenį į savo spintą! 

Streetcouture 2018/19 tai Išskirtinė drabužių kokybė, netikėtos ir drąsios skirtingų rūšių audinių kombinacijos, ypatinga kirpimo technika ir rankų darbo metodika – įrodymas, kad moteriškumas ir avangardas – vienas kitam neprieštaraujantys veiksniai.

Boutique “Emocija” streetcouture kolekciją rasite adresu M.K. Čiurlionio g. 2, Vilnius.

Informacijos teiraukitės telefonais:

+370 674 11280

+370 607 07073

Ypatingai dienai ieškant savo svajonių drabužio tenka susidurti su realybe – didžioji dauguma suknelių skirtos arba berniukiško sudėjimo figūroms arba lieknutėms, jaunoms merginoms.

Turbūt sutiksite, kad nieko nėra nemaloniau, kaip aprašyta situacija, su kuria turbūt per gyvenimą esame susidūrusios kiekviena (ar bent didžioji dalis moterų). Kur mados industrijoje dingo moteriškų apvalumų, 42 – 46 dydį nešiojančios moterys, kurių beje yra didžioji dauguma? Užribyje paliekamos ir 48 ir didesnį dydį nešiojančios moterys.

Tikime, kad dirbdami mados srityje jau virš 20 metų, pažįstame moteris.  Boutique “Emocija” jau ne pirmus metus yra žinoma dėl savo asortimento ir galimybės pasiūlyti dydžius nuo 34 iki 52. Pirmą kartą apsilankančios moterys dažnai nustemba: “Jūs tikrai turite didesnio nei 42 dydžio drabužių?” Tai yra malonu, nes galime pasiūlyti tokio dydžio drabužių ir kartu šiek tiek glumina, nes absoliuti dauguma moterų nešioja šiuos dydžius.

Tikime, kad moters esybė ir grožis apibrėžiami tikrai ne etikete S/M/L/XL.

Dydis tai tik skaičius. Atėjusi apsipirkti neturite jausti diskomforto. Ne vienerius metus dirbdami mylimą darbą matome – skiriasi ženklinimas, konstrukcija, dizainas, faktūra… visus šiuos rūpesčius galite palikti mums, Jums tereikia mėgautis kruopščiai atrinktų suknelių kolekcijomis, pritaikytoms realioms moterims.  Čia ir dabar. Jūs nusipelnėte jaustis pačia gražiausia savęs pačios versija 🙂

#PlusSize #BoutiqueEmocija #DideliDydziai

2018 metais palepinkite save išskirtiniais rankomis dekoruotais ir tapytais nėriniais ir suteikite savo stiliui dar daugiau individualumo. Naujas, rafinuotas sezonas mus pasitiks kerinčiomis, prabangiomis detalėmis, delikačiais, šviežumu alsuojančiais atspalviais. Šio sezono kolekcijoje išlaikomas balansas tarp išskirtinumo siekimo ir rafinuotumo. Elegancija ir praktiškumas neprieštarauja vienas kitam ir leidžia pabrėžti jūsų asmenybę, neaukojant patogumo.

Stulbinanti, pečius apnuoginanti ir elegancijos nestokojanti suknelė iš naujosios boutique “Emocija”  kolekcijos. Prigludęs liemens siluetas išplatėja į “A” formos sijoną – tai mados užgaidoms nepavaldus dizainas. Meistriškai Įkūnyta raudonojo aukso spalvos žakardo audinyje, ši suknelė kartu yra moderni ir šiuolaikiška, nestokoja rafinuotumo ir delikatumo. Kruopščiai atrinktas, tekstūrinis gėlių raštas subtiliai pakvies ne kartą atkreipti žvilgsnį į Jus.

Šios rafinuotos suknelės grožis slypi detalėse. Įkvėpta senojo Hollywood’o dvasios, figūrą išryskinančio silueto, ši suknelė pelnys Jums gausybę komplimentų. Dėl meistriškai išieškoto, tampraus žakardo audinio šis rūbas prisitaikys prie Jūsų figūros linkių, neišduodamas paslapčių, kurias norite nuslėpti. Moteriškumu alsuojantis, neįkyrus gėlių raštas užleidžia dėmesį dekoratyviai, nuogų pečių iliuziją kuriančiai detalei, kuri tampa viso suknelės dizaino ašimi. Perregimas, perlais nusėtas audinys suteiks pakylėtą ir nežemišką įvaizdį.

Boutique “Emocija” rasite nuo kuklių, dienai skirtų variantų iki prabangių, puošnių raudonojo kilimo suknių. Tik pardavimas. Mūsų adresas: M.K. Čiurlionio g. 2, Vilnius Telefonai: +370 674 11280, +370 607 07073

#suknele #vakarinesuknele #kokteilinesuknele #dress #longdress#coctaildress #eveningdress #gown #emocija #boutiqueemocija#emocijaboutique #suknelesvilniuje #vilnius #naujakolekcija #vestuves#suzadetuves #wedding #engagement #jubiliejus #svente #gala#galavakariene #redcarpet #raudonaskilimas #style #mada #stilius#elegancija #prancuziskossukneles