Ateinantis ruduo pasitinka mus kviesdamas atskleisti savo laukinę pusę.

 

Šį sezoną drąsiausios gali rengtis gyvūnų raštais nuo galvos iki kojų: raštuotomis suknelėmis, paltais, kostiumais. Saugesnis variantas elegancijos ir subtilumo ieškančioms – pagyvinti garderobą viena, kita detale: bateliais, rankine, šilko skara.

Šilko skaros iš Boutique “Emocija” 2018/19 kolekcijos.

 

 

Ypatingai dienai ieškant savo svajonių drabužio tenka susidurti su realybe – didžioji dauguma suknelių skirtos arba berniukiško sudėjimo figūroms arba lieknutėms, jaunoms merginoms.

Turbūt sutiksite, kad nieko nėra nemaloniau, kaip aprašyta situacija, su kuria turbūt per gyvenimą esame susidūrusios kiekviena (ar bent didžioji dalis moterų). Kur mados industrijoje dingo moteriškų apvalumų, 42 – 46 dydį nešiojančios moterys?

Tikime, kad dirbdami mados srityje jau virš 20 metų, pažįstame moteris.  Boutique “Emocija” jau ne pirmus metus yra žinoma dėl savo asortimento ir galimybės pasiūlyti dydžius nuo 34 iki 52. Pirmą kartą apsilankančios moterys dažnai nustemba plačiu dydžių pasirinkimu.

Tikime, kad moters esybė ir grožis apibrėžiami tikrai ne etikete S/M/L/XL.

Dydis tai tik skaičius. Atėjusi apsipirkti neturite jausti diskomforto. Ne vienerius metus dirbdami mylimą darbą matome – skiriasi ženklinimas, konstrukcija, dizainas, faktūra… visus šiuos rūpesčius galite palikti mums, Jums tereikia mėgautis kruopščiai atrinktų suknelių kolekcijomis, pritaikytoms realioms moterims.  Čia ir dabar. Jūs nusipelnėte jaustis pačia gražiausia savęs pačios versija 🙂